Prijava na konferenco

Mednarodno konferenco organizira II. OŠ Žalec in sicer v petek, 20. 3. 2020. Na konferenci lahko sodelujete aktivno s prispevkom ali kot slušatelj. Prijave bodo potekale do 22. 11. 2019 oziroma do zapolnitve mest, oddaja prispevkov pa do 25. 1. 2020.

Prijave za aktivne udeležence je zaprta od 7.11.2019 zaradi zapolnitve mest.

Obrazec za prijavo na konferenco kot slušatelji (klik).

Če vam kotizacijo poravna šola/organizacija uporabite naslednji obrazec (klik).

Ob oddaji prispevka morate nujno oddati izpolnjen obrazec z izjavami avtorja, lektorja in prevajalca. Povezava do dokumenta.

Kotizacijo v višini 90,00 evrov je potrebno poravnati do 1. 3. 2020. Na podlagi plačila se vam izda potrdilo o udeležbi.

Za dodatne informacije nas lahko kontaktirate na: iioszalec@gmail.com.

KOTIZACIJA vključuje

Konferenčno gradivo, potrdilo o udeležbi na konferenci (potrdila lahko predložite za napredovanje v nazive), plenarno predavanje, sok, kavo, kosilo in prigrizke.

V primeru odjave se kotizacija ne vrne.

Točkovanje potrdil

Za izdajo potrdil je obvezna prisotnost na konferenci.

Za šole:

Potrdilo o dodatnem strokovnem delu (predavanje/referat) – 20. člen, točka č) (štiri točke) 2. alinea: samostojni referat na mednarodnem kongresu ali konferenci.

Za vrtce:

Potrdilo o dodatnem strokovnem delu (predavanje/referat) – 17. člen, točka č) (štiri točke) 2. alinea: samostojno predavanje, referat ali delavnica na mednarodnem kongresu ali konferenci

Izdajatelj računa oziroma naslov za izdajo naročilnice

II. OŠ Žalec
Šilihova 1